Tel.: 732 820 377
E-mail: divendoor.leksa@seznam.cz

Vestavěné skříně do 10-ti dnů za bezkonkurenční ceny
... umění vestavět skříně i ceny na míru ...

Jak a proč pořídit nábytek na míru

Nábytek na míru, vestavěný nábytek slouží k maximálnímu využití daného prostoru.
Při realizaci myšlenky pořídit si nábytek na míru nemusíte mít obavu zda-li se zakoupený nábytek(vestavěná skříň, kuchyň, předsíňová stěna, pracovní stůl, ložnice či dětský pokoj do předem vybraného prostoru vejde, nebo jestli se svojí strukturou, barvou a vzhledem do interieru hodí.
Pokud se rozhodnete v dnešní uspěchané době, pořídit si (vestavěnou skříň, kuchyň, předsíňovou stěnu, pracovní stůl, ložnici či dětský pokoj), nemusíte absolovat vyčerpávající dostihy po supermarketech přeplněných sektorovým nábytkem nevalné, řemeslné a kvalitativní hodnoty. Nemusíte ani přenášet kusy materiálů ze svého domova či bytu za účelem porovnání struktury a barvy vybíraného nábytku.
Dále po několikadenním či týdenním vyčerpávajícím maratonu po supermarketech, kdy většinou nakoupíte mnohem více "užitečného a důležitého zboží" než jste sami chtěli, nastává zkouška zručnosti (montáž). Po nastudování montážních plánů, často i neshodných se často zakoupené dílce i poškodí. Výsledkem je pak spousta ztraceného času, peněz a pocuchané nervy.
Pak-li,že zvolíte cestu při výběru své vestavěné skříně, kuchyně, předsíňové stěny, pracovního stolu, ložnice či dětského pokoje, stáčí se jen nad řešením trochu zamyslet, co a kam chcete uložit a jak by měl zhruba poptávaný vestavěný nábytek vypadat.
Ostatní nechte již na nás. Poradíme vám přímo u vás doma, vypracujeme projekt a cenu. Stačí jen zavolat nebo napsat email.

Se srdečním pozdravem váš dlouholetý výrobce nábytku na míru
                                                                                                                         Pavel Leksa